KONTAKT
KONTAKT

HERMON Czech & Muzia Sp.J.

Miasto: 47-400 Racibórz

Ul.: Grzonki 5

Nip: 639-000-18-60

http: www.hermon.com.pl

Telefon ogólny:

infolinia: 801 202 204

Tel.: +48 32 412 0 412

Fax: +48 32 412 0 418

E-mail: wyślij wiadomość

 

Bożena Bednarczyk

sprzedaż krajowa

Tel/fax: +48 32 412-0-422

Tel/kom: +48 668-299-482

E-mail: bozena.bednarczyk@hermon.com.pl

Skype: bozena.bednarczyk

Robert Bartosik

sprzedaż krajowa

Tel/fax: +48 32 412-0-416

Tel/kom: robert.bartosik@hermon.com.pl

E-mail: robert.bartosik@hermon.com.pl

Skype: robert_hermon

Jakub Śpica

sprzedaż krajowa

Tel/fax: +48 32 412-0-414

Tel/kom: +48 728-415-499

E-mail: jakub.spica@hermon.com.pl

Skype: jakub_spica.hermon

Bartłomiej Blokesz

sprzedaż krajowa

Tel/fax: 31 412 0 418

Tel/kom: 32 412 0 417

E-mail: bartlomiej.blokesz@hermon.com.pl

Skype: bartek.blokesz.hermon

Wojciech Tyc

obsługa klientów strategicznych i korporacyjnych

Tel/fax: +48 32 412-0-401

Tel/kom: +48 602-186-248

E-mail: wojciech.tyc@hermon.com.pl

Skype: hermon_wojtek

Adam Misztal

sprzedaż krajowa

Tel/fax: +48 32 412-0-426

Tel/kom:

E-mail: adam.misztal@hermon.com.pl

Skype: adam.misztal.hermon

Narcyz Wołosewicz

sprzedaż międzynarodowa

Tel/fax: +48 32 412-0-402

Tel/kom: +48 600-048-010

E-mail: narcyz.wolosewicz@hermon.com.pl

Skype: narcyz.wolosewicz

Michał Gołąb

sprzedaż międzynarodowa

Tel/fax: +48 32 412-0-429

Tel/kom: +48 604-446-535

E-mail: michal.golab@hermon.com.pl

Skype: michal.golab

Artur Sankalla

sprzedaż międzynarodowa

Tel/fax: +48 32 412 0 430

Tel/kom:

E-mail: artur.sankalla@hermon.com.pl

Skype: artur.sankalla.hermon

Andrzej Kuczera

ciągniki rolnicze

Tel/fax: +48 32 412-0-433

Tel/kom: +48 728-415-493

E-mail: andrzej.kuczera@hermon.com.pl

Skype: andrzejkuczera1

Marcin Grabczyński

samochody ciężarowe, autobusy

Tel/fax: +48 32 412-0-421

Tel/kom: +48 606-944-000

E-mail: marcin.grabczynski@hermon.com.pl

Skype: marcin.grabczynski

Sławomir Rybiński

akcesoria i narzędzia

Tel/fax: +48 32 412 0 424

Tel/kom: +48 784 672 114

E-mail: slawomir.rybinski@hermon.com.pl

Skype: slawomir.rybinski.hermon

Łucja Koterba

specjalista ds. spedycyjno-celnych

Tel/fax: +48 32 412-0-420

Tel/kom: +48 784-676-102

E-mail: lucja.koterba@hermon.com.pl

Skype: lucja.mojzysz.hermon

Jarosław Jarosz

dział rozwoju i wdrożeń

Tel/fax: +48 32 412-0-406

Tel/kom: +48 602-720-252

E-mail: jaroslaw.jarosz@hermon.com.pl

Skype: jaroslaw.jarosz

Mateusz Mazur

dział rozwoju i wdrożeń

Tel/fax: +48 32 412-0-431

Tel/kom: +48 784-674-606

E-mail: mateusz.mazur@hermon.com.pl

Skype: mateuszmazur-hermon

Michał Pośpieszny

dział rozwoju i wdrożeń

Tel/fax: +48 32 412-0-428

Tel/kom: +48 784-675-885

E-mail: michal.pospieszny@hermon.com.pl

Skype: michal0030

Gadu: 45320596

Krzysztof Karnowka

dział marketingu i reklamy

Tel/fax: +48 32 412-0-405

Tel/kom: +48 784-673-779

E-mail: krzysztof.karnowka@hermon.com.pl

Skype: krzysztof-hermon

Krzysztof Krauze

dział marketingu i reklamy

Tel/fax: +48 32 412-0-419

Tel/kom: + 48 784-670-884

E-mail: krzysztof.krauze@hermon.com.pl

Skype: krzysztofkrauzehermon

Jakub Cyranek

dział marketingu i reklamy

Tel/fax: +48 32 412-0-419

Tel/kom:

E-mail: jakub.cyranek@hermon.com.pl

Skype: jakub.cyranek

Mariusz Śmietana

kierownik działu informatycznego

Tel/fax: +48 32 412-0-423

Tel/kom: +48 606-139-404

E-mail: mariusz.smietana@hermon.com.pl

Skype: mariusz.smietana

Tomasz Posmyk

specjalista ds. telekomunikacyjno-informatycznych

Tel/fax: +48 32 412-0-415

Tel/kom:

E-mail: tomasz.posmyk@hermon.com.pl

Skype: tomasz.posmyk1

Monika Mizioch-Bielska

księgowość

Tel/fax: +48 32 412-0-407

Tel/kom:

E-mail: monika.mizioch@hermon.com.pl

Skype: monika.mizioch

Urszula Rerych

księgowość, kadry

Tel/fax: +48 32 412-0-408

Tel/kom:

E-mail: urszula.rerych@hermon.com.pl

Skype: urszula.jaskolka

Adam Jaworek

finanse, windykacja

Tel/fax: +48 32 412-0-434

Tel/kom: +48 692-040-042

E-mail: adam.jaworek@hermon.com.pl

Skype: adam.jaworek

Piotr Czech

współwłaciciel

Tel/fax:

Tel/kom:

E-mail: piotr.czech@hermon.com.pl

Skype: piotr.czech

Wiesław Muzia

współwłaściciel

Tel/fax:

Tel/kom:

E-mail: wieslaw.muzia@hermon.com.pl

Skype: wieslaw.muzia

Piotr Śpica

wydział reklamacji

Tel/fax: +48 32 412-0-404

Tel/kom: +48 608-055-361

E-mail: piotr.spica@hermon.com.pl

Skype: piotr.spica

Edward Muzia

kierownik magazynu

Tel/fax: +48 32 412-0-425

Tel/kom: +48 602-333-316

E-mail: edward.muzia@hermon.com.pl

Skype: edward.muzia